Herecký kurz pro neherce opět na scéně DRB!

A to je šance právě pro Vás!

Staňte se na víkend charakterním hercem nebo slavnou herečkou. Rozpoutejte svou fantazii a kreativitu, zapomeňte na ostych a prožijte víkend jako někdo jiný – je to jen na Vás.

Kurz vychází z přání a možností účastníků. Naučíte se, jak správně pracovat s dechem a hlasem, jak se přirozeně pohybovat na jevišti i mimo něj. Zkusíte si, jak se vyjadřovat beze slov, jak zaplnit celé jeviště, i když tam nikdo kromě Vás není, nebo naopak jak je nutné umět naslouchat ostatním a spolupracovat. Seznámíte se s texty známých divadelních her, ale i s texty autorskými. Slibujeme, že se budete bavit!

Kdy: 11. – 12. ledna 2020 od 10:00 do 16:00 hod.

Kde: Divadlo Radka Brzobohatého

Počet účastníků: 6 – 12

Věk účastníků: 18 +

Lektorka: Linda Bláhová Lahnerová – herečka, loutkoherečka, moderátorka, lektorka herectví pro děti i dospělé

Cena: 1900,- Kč

Přihlášky zasílejte na linduska.lesany@gmail.com (do předmětu mailu napište „herecký kurz“)

Pro ty, kteří ještě váhají, zde máme poděkování od naší minulé frekventantky Lucie Klicperové:

“Všem, kdo se stydí nebo by si chtěli vyzkoušet, jaké je to být v roli herce, jaké je to stát na prknech, co znamenají svět. Velmi ráda bych poděkovala za již druhou možnost být součástí super partičky lidí se skvělou učitelkou Lindou Bláhovou Lahnerovou. Děkuji za zkušenost vyzkoušet si herecké základy, ale především naučit se nestydět!! Bylo to super. Taky bych velmi ráda poděkovala za to, že jsem mohla zhlédnout úžasné představení Stvoření světa a pak se potkat i s hlavními představiteli. Takže ještě jednou velké díky a určitě si to s Lindou velmi ráda zopakuji!!!”

Těšíme se na Vás!