VÍNO S OSOBNOSTÍ – KUPTE SI ŠPIČKOVÉ VÍNO A POTKEJTE HVĚZDY DIVADLA

Proč si objednat víno z Divadla Radka Brzobohatého? Protože to je jedinečná příležitost, jak získat skvělé víno za výhodnou cenu a bonus v podobě zážitku spojeného s protagonisty divadla.

V poměru ceny a kvality máte jedinečnou šanci koupit ušlechtilé víno, něco báječného si užít, a ještě udělat ušlechtilý čin, protože koupí vína přispějete na provoz divadla, které se potýká se současnou situací.
Mezi zážitky, které jsme pro vás přichystali, nechybí slevy na vstupenky, dárkové vouchery, setkání s herci a další možnosti, jak potkat osobnosti divadla. Včetně úžasných překvapení pro některé kupující, které teď nechceme prozradit, protože pak by to nebyla překvapení. Ale těšit se můžete, to ano!

CO MŮŽETE ZAŽÍT

ONLINE TOMBOLA ZÁŽITKŮ „VÍNO S OSOBNOSTÍ“

Na etiketě každého vína je číslice. A není tam náhodou. Místo lístku do tomboly, jak jste zvyklí na bálech, máte nyní lahev do tomboly. Vypitou lahev nevyhazujte, schovejte si ji do online tomboly zážitků, kterou můžete sledovat v přímém přenosu na našem facebooku. Také tombola bude sama o sobě zážitkem, moderovat ji bude vždy některý z kolegů z divadla.

Ceny jsou lákavé:

1x voucher do divadla v hodnotě 1000,- Kč s prohlídkou zákulisí a setkáním s herci
1x voucher do divadla v hodnotě 500,- Kč s prohlídkou zákulisí a setkání s herci
1x poukaz na chlebíček, cappuccino a míchaný nápoj v divadelní Kavárně Drbárna
1x slevu 50% na vstupenku do DRB
2x slevu 30% na vstupenku do DRB
2x slevu 20% na vstupenku do DRB

Další losování proběhne 24. 8. 2020 s ředitelkou divadla Romanou Goščíkovou. Sledujte náš Facebook pro více informací.

P. S.: Lenka z vinařství nám řekla ještě jednu úžasnou věc, která nás hřeje. „Jdeme do toho trochu i ze sobeckých důvodů,“ smála se. „Jeden náš zákazník nám tolik vychválil představení Freddie – concert show, že přece nedopustíme, aby divadlo, do kterého se chystáme na představení, padlo.“