Výměny vstupenek za zrušená představení

Vážení diváci,

začalo se blýskat na lepší časy a naše divadlo opět otevřeme od září 2021. Máme nasazený kompletní program činoher na září 2021 a termíny muzikálu 50 odstínů!, show Freddie a legendární Tančírny až do prosince 2021. Činohry od října 2021 dále připravujeme do prodeje. Pokud vám tedy nevyhovují termíny v září, nezoufejte, budou další představení!

Klienty postupně kontaktujeme a vstupenky ze zrušených představení přesouváme na nové termíny. Prosíme pár dní o trpělivost, zpracováváme postupně všechny. Pokud neradi čekáte 🙂 napište nám na obchodni@divadlorb.cz a vaši žádost vyřešíme přednostně. Snažíme se všem divákům zachovat stejná nebo alespoň velmi podobná místa.

Uplatnění voucherů DRB: vyberte si termín představení, na který máte voucher a pošlete s číslem voucheru žádost o rezervaci na obchodni@divadlorb.cz.

Uplatnění voucherů ze Slevomatu: vyberte si termín představení, na který máte voucher a pošlete s číslem voucheru žádost o rezervaci na obchodni@divadlorb.cz.

POKLADNA ZŮSTÁVÁ ZATÍM UZAVŘENA, děkujeme za pochopení.

Děkujeme za podporu a opravdu moc se nás, naše věrné diváky, těšíme!

Divadlo Radka Brzobohatého

 

Vystavení voucherů za zrušená představení

Dle zákona Vám můžeme vystavit za zrušené představení voucher na zaplacenou částku / počet zakoupených vstupenek. Voucher má platnost až do října 2022 a bude platit na všechna naše představení (mimo hostující soubory).

Vystavení voucheru žádejte s předmětem “Voucher” na emailu obchodni@divadlorb.cz a připojte informaci o vašich zakoupených vstupenkách (na který termín, jméno, případně jejich fotku nebo číslo objednávky). Voucher vám zašleme elektronicky v PDF a půjde uplatnit posléze na naší pokladně (telefonicky, mailem či osobně).

 

Odpovědi na časté dotazy

Mám zakoupené vstupenky na představení, můžete mi vrátit peníze?
Vstupné dle platného zákona nyní nevracíme, můžeme Vám vystavit voucher viz. výše. Po uplynutí jeho platnosti lze požádat o vrácení peněz. Více informací naleznete např. zde: https://advokatnidenik.cz/2020/10/21/vraceni-vstupneho-na-zrusene-akce-mohou-poradatele-odlozit-az-na-podzim-2022/

Mám zakoupené vstupenky u TicketArt / TicketPortal / Kulturní portál / ColoseumTicket, můžete mi vrátit peníze?
Pro předprodejce vstupenek platí stejná pravidla, vstupné se nevrací. Případné žádosti o vrácení vstupného či vystavení voucheru musíte směřovat přímo na předprodejní síť, u které jste vstupenky zakoupili.

Máme zakoupený zájezd, můžete nám vrátit peníze?
Pro zájezdy (hromadné objednávky) platí stejná pravidla, jako pro jednotlivé klienty. Vstupné nevracíme a po otevření divadel se domluvíme na náhradním termínu, případně můžeme vystavit jednotlivé vouchery pro všechny vaše klienty nebo jeden celkový voucher na celou objednávku.

Mám vstupenky přes uplatněný voucher ze Slevomatu, co mám dělat?
Na uplatněné vouchery ze Slevomatu platí stejná pravidla, jako na normální vstupenky. Pokud jste si voucher uplatnili na zrušené představení, bude vám představení nahrazeno v náhradním termínu. Nebo si můžete nechat vystavit voucher, viz. výše.

Mám neuplatněný voucher ze Slevomatu, co mám dělat?
Nebojte se, o své peníze a zážitek z představení nepřijdete. Platnost všech voucherů je postupně prodlužována tak, abyste je všichni stihli uplatnit!

Lze stornovat neuplatněný voucher ze Slevomatu?
Nelze. Jeho platnost je prodloužena, viz. výše.

Mám dárkový poukaz od vašeho divadla, je prodloužena jeho platnost?
Ano, všechny dárkové poukazy s končící platností v roce 2020, mají automaticky prodlouženou platnost do konce roku 2021.