Zrušená představení a aktuální informace

Vážení diváci,

z důvodu epidemie koronaviru a návazných opatření Vlády ČR je naše divadlo do odvolání uzavřené. Mrzí nás to, víme, že někteří čekáte na představení od jara, ale bohužel s touto situací nic nezmůžeme a musíme jen doufat, že se brzy situace stabilizuje a my budeme moci opět pro vás hrát. V tuto chvíli však není vůbec jasné, kdy opět budeme moci otevřít své brány, prosíme vás tedy o trpělivost.

Datum otevření divadel zatím nebylo vládou stanoveno, naše divadlo můžeme otevřít, když bude “PES” na stupni 2.

Vstupenky, které jste si zakoupili na zrušená představení zůstávají v platnosti. Vstupenky nyní nevyměňujeme a vstupné nevracíme. Budou vám vyměněny na náhradní termíny, které vyhlásíme, jakmile bude jasné, kdy půjde divadlo bezpečně otevřít.

Sledujte náš web a Facebook pro aktuální informace, bohužel není v naších silách psát každému divákovi individuálně. Vaše podpora je teď pro nás nejdůležitější, abychom tuto dobu přečkali. Děkujeme Vám!

Pokladna je po dobu uzavření divadel taktéž zavřená! V případě dotazů se pište na email obchodni@divadlorb.cz.

Děkujeme a věříme, že se zase brzy budeme moci potkat v našem divadle a dělat to, co nejvíce milujeme – Bavit naše diváky.

Divadlo Radka Brzobohatého

 

Vystavení voucherů za zrušená představení

Pokud nechcete čekat na náhradní termíny, dle platného zákona Vám můžeme vystavit voucher na zaplacenou částku / počet zakoupených vstupenek. Voucher má platnost až do října 2022 a bude platit na všechna naše představení (mimo hostující soubory).

Vystavení voucheru žádejte s předmětem “Voucher” na emailu obchodni@divadlorb.cz a připojte informaci o vašich zakoupených vstupenkách (na který termín, jméno, případně jejich fotku nebo číslo objednávky). Voucher vám zašleme elektronicky v PDF a půjde uplatnit posléze na naší pokladně (telefonicky, mailem či osobně).

 

Odpovědi na časté dotazy

Co mám teď dělat se vstupenkami? Mám je někam vrátit?
Vstupenky si ponechte, není třeba nikam nic hlásit ani vracet, pokladna je uzavřena. Vyčkejte na vyhlášení náhradních termínů a pokynů pro výměnu vstupenek, vše bude včas vyvěšeno na těchto webových stránkách a na našem Facebooku.

Kdy bude náhradní představení za termín XY?
V tuto chvíli nevíme, divadlo budeme moci otevřít, jakmile nám to vláda dovolí a bude to pro naše diváky i zaměstnance bezpečné. Nebojte, o představení určitě nepřijdete!

Kdy budete hrát? Kdy budete mít program?
V tuto chvíli bohužel nevíme, bedlivě sledujeme ukazatele a nařízení vlády. Chceme pro vás otevřít a hrát co nejdříve to půjde, bohužel to ale vůbec nezávisí na nás. Nechceme teď vypisovat termíny např. na únor, když nevíme, jestli se bude moci hrát. Prosíme vás tedy o trpělivost. Naše divadlo můžeme otevřít, když bude “PES” na stupni 2.

Mám zakoupené vstupenky na představení, můžete mi vrátit peníze?
Vstupné dle platného zákona nyní nevracíme, můžeme Vám vystavit voucher viz. výše. Po uplynutí jeho platnosti lze požádat o vrácení peněz. Více informací naleznete např. zde: https://advokatnidenik.cz/2020/10/21/vraceni-vstupneho-na-zrusene-akce-mohou-poradatele-odlozit-az-na-podzim-2022/

Mám zakoupené vstupenky u TicketArt / TicketPortal / Kulturní portál / ColoseumTicket, můžete mi vrátit peníze?
Pro předprodejce vstupenek platí stejná pravidla, vstupné se nevrací. Případné žádosti o vrácení vstupného či vystavení voucheru musíte směřovat přímo na předprodejní síť, u které jste vstupenky zakoupili.

Máme zakoupený zájezd, můžete nám vrátit peníze?
Pro zájezdy (hromadné objednávky) platí stejná pravidla, jako pro jednotlivé klienty. Vstupné nevracíme a po otevření divadel se domluvíme na náhradním termínu, případně můžeme vystavit jednotlivé vouchery pro všechny vaše klienty nebo jeden celkový voucher na celou objednávku.

Mám vstupenky přes uplatněný voucher ze Slevomatu, co mám dělat?
Na uplatněné vouchery ze Slevomatu platí stejná pravidla, jako na normální vstupenky. Pokud jste si voucher uplatnili na zrušené představení, bude vám představení nahrazeno v náhradním termínu. Nebo si můžete nechat vystavit voucher, viz. výše.

Mám neuplatněný voucher ze Slevomatu, co mám dělat?
Nebojte se, o své peníze a zážitek z představení nepřijdete. Vouchery platné do listopadu 2020 byly prodlouženy až do června 2021.

Lze stornovat neuplatněný voucher ze Slevomatu?
Nelze. Jeho platnost je prodloužena, viz. výše.

Mám dárkový poukaz od vašeho divadla, bude prodloužena jeho platnost?
Ano, všechny dárkové poukazy s končící platností v roce 2020, mají automaticky prodlouženou platnost do konce roku 2021.